جستجو:  
یکشنبه 6 مهر 1399
 
 
مرکز رشد دانشكده پيراپزشكي لنگرود
چاپ

 

دکتر مسعود حمیدی

 مسئول مرکز رشد فناوری سلامت در دانشکده پیراپزشکی

 آخرین مدرک تحصیلی : دکترای تخصصی زیست فن آوری دارویی

 تلفن تماس :         42565058-013

 cv


دانش و فناوری بخش جدایی ناپذیر فعالیت های بشر است و مهمترین عامل رشد جامعه می باشد. اعتقاد ما بر این است جامعه ای موفق است که دانشجویان آن توانایی و مهارت های لازم برای تولید و خلق ثروت پس از فارغ التحصیلی را داشته باشند. در واقع خود کار آفرین باشند و اگر این محقق شود معضل بیکاری نیز تا حدودی در کشور حل خواهد شد. امروزه اقتصاد دانش بنیان از الزامات توسعه اقتصادی محسوب می شود که کسب در آمد و رفاه اقتصادی و اجتماعی را بر تولید، توزیع و مصرف دانش و اطلاعات بنا نهاده است. از طرفی صرفا داشتن دانش پایان کار نیست؛

در واقع هردانشجویی بر اساس دانایی و دانش خود می‌تواند با عملیاتی کردن ایده خود، یک شرکت دانش بنیان را ایجاد کند.
دانشگاه علوم پزشکی  گیلان، نیز این فرصت را برای آنها فراهم می کند تا  جامعه به سوی کارآفرینی سوق پیدا کند بنابراین با توسعه منابع انسانی و حمایت در قالب سرمایه گذاری برای تحقق این مسیر و عملیاتی کردن برنامه های دانشگاه، یک حرکت تیمی مد نظر قرار گیرد.

بدین منظور دفتر مرکز رشد فن آوری سلامت دانشکده پیراپزشکی لنگرود به عنوان شعبه ای از مرکز رشد دانشگاه ( مستقر در مجتمع فن آوری های پیشرفته پزشکی رشت)، در مهرماه 97 در جهت تسریع و تسهیل اهداف دانشگاه در رسیدن به دانشگاه نسل سوم و پیشرو بودن در این زمینه در سطح ملی و منطقه ای افتتاح گردید. 


تاریخ آخرین به روزرسانی : 1398/05/09
 
     
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  0
عضو :  0
کل مراجعات :  162
امروز :  1
دیروز :  1