سایت اصلی دانشگاه |  شنبه 29 دی 1397 English
جستجو:  
تاریخ 1397/07/29     تعداد دفعات مشاهده 36 بار     ساعت 15:14:38     گروه خبري خبرهای مرکز تحقیقات تروما

صبح امروز- یکشنبه 29 مهر ماه 97، اولین نشست مشترک کارگروه تخصصی پیشگیری از غرق شدگی در محل مرکز تحقیقات تروما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقت تروما جاده ای گیلان، در این نشست مشترک که با حضور نمایندگان سازمانهای همکار در برنامه پیشگیری از غرق شدگی برگزار شد، ابتدا دکتر همایی راد ضمن معرفی کارگروه و اهداف آن، در خصوص مدل بیتل سیستم تروما و نقش سازمان ها و مشارکت مردم در پیشگیری از غرق شدگی مطالبی را ارائه نمودند و در ادامه اعضاء حاضر در جلسه، پیشنهادات خود در جهت کاهش تعداد موارد غرق شدگی را عنوان نمودند.

در انتهای این نشست مقرر گردید طرح تحقیقاتی با همکاری مرکز تحقیقات تروما جاده ای گیلان، سازمان پزشکی قانونی، معاونت بهداشتی دانشگاه و هلال احمر برای بررسی وضعیت موجود از موارد غرق شدگی تدوین گردد و هریک از اعضاء با توجه به برگه ای که در اختیار آن ها قرار داده شده است، ریز فعالیت های سازمان خود در خصوص پیشگیری از غرق شدگی را مکتوب نمایند و برای جلسه بعدی اطلاعات مورد نیاز را حاضر نمایند. همچنین مقرر شد جلسه کارگروه غرق شدگی به صورت مستمر ماهانه یک بار با شرکت سازمانهای ذی ربط برگزار شود و در آن جلسات به همفکری و هماهنگی پیرامون این موضوع پرداخته شود.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :