چهارشنبه 2 مهر 1399
EN
 
 
پایگاه اورژانس منجیل
 موقعیت جغرافیایی منجیل
 

مَنجیل از شهرهای شهرستان رودبار در استان گیلان در کشور ایران است. منجیل مرکز تجاری شهرستان رودبار استان گیلان شناخته می‌شودسد سفیدرود در نزدیکی این شهر ساخته شده‌است. منجیل به شهر توربین‌های بادی ایران معروف است.

 منجیل در منطقه‌ای کوهستانی در کرانه شرقی سفیدرود قرار دارد. این منطقه‌ای به شدت بادخیز است. در سال‌های اخیر چندین نیروگاه بادی برای تولید برق از بادهای منطقه در منجیل نصب شده‌است.

 درآمد اصلی مردم این شهر از راه تجارت تامین می‌شود. بخش از درآمد مردم این شهر از راه فروش زیتون و فراورده‌های آن تامین می‌شود. محصول اصلی این شهر زیتون است

لوشان از جمله شهرهای بخش مرکزی شهرستان رودبار در استان گیلان ایران است. جمعیت لوشان در سال ۱۳۸۵، برابر ۱۴٫۵۹۶ نفر نفر برآورد شده‌است.لوشان در ۸۵ کیلومتری شهر رشت قرار دارد.[۳] و آب و هوای آن گرم و خشک است.  

 
رودبار
 ازشهرستان‌های جنوبی استان گیلان است. مرکز این شهرستان شهر رودبار است. شهرستان رودبار به خاطر داشتن باغ‌های زیتون شهرت دارد. این شهرستان به علت رود های بسیاری که دارد رودبار نامیده شده است.جمعیت شهرستان رودبار ۱۲۶۳۱۵ نفر است که از این تعداد ۶۹۶۲۰ نفر درمناطق شهری و ۵۶۶۹۵ نفر در مناطق روستایی سکونت دارند. این میزان جمعیت شهرستان رودبار که نسبت به مساحت آن ازسایر شهرستانهای استان کمتراست، این امکان را فراهم آورده تا اقوام گوناگون در کنار یکدیگر زندگی کنند و این امر منجربه تنوع مردم شناختی این شهرستان شده‌است
 
 
  پایگاه منجیل
مسئول پایگاه:علاءالدین طاهری  آدرس:جنب دانشگاه پیام نور
 پایگاه اصلی منجیل-4جاده ای

مسئول پایگاه:علاءالدین طاهری آدرس:جنب ایست بازرسی  لوشان
 پایگاه اقماری-لوشان-شماره 22 جاده ای
مسئول پایگاه:علاءالدین طاهری آدرس: مرکز بهداشتی درمانی رستم آباد
 پایگاه اقماری-رستم آبادشماره 33 جاده ای
مسئول پایگاه:وعلاءالدین طاهری آدرس: شبکه بهداشت و درمان رودبار
 پایگاه اقماری-رودبار-شماره46 شهری
 
تاریخ آخرین به روزرسانی : 1398/09/09
 
     
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  0
عضو :  0
کل مراجعات :  1629
امروز :  1
دیروز :  2