سه شنبه 6 خرداد 1399
EN

 
 
معرفی
واحد آموزش اساتید  (TTC: Teacher Training Center)
 
واحد آموزش اساتید دانشگاه قریب 20 سال است که وظیفه آموزش و بروز رسانی اساتید دانشگاه را در زمینه های آموزش و یادگیری، تدریس اثربخش، روشهای ارزشیابی(اساتید - دانشجو)، اخلاق حرفه ای، پژوهشهای آموزشی، مدیریت کلاس درس، فناوریهای نوین آموزشی و..... بعهده دارد. برنامه ریزی کارگاه ها بر اساس نتایج نیازسنجی های انجام شده می باشد.
 
اهم وظایف این واحد عبارتست از آشنایی و توانمندسازی اعضای هیئت علمی با :
- مفاهیم آموزشی
- شیوه های تدریس با تکیه بر روش های نوین تدریس با در نظر گرفتن شرایط و امکانات موجود
ـ شیوه های ارزشیابی دانشجو
- فلسفه و اجرای خود ارزیابی .
ـ نوآوری های آموزشی و تکنولوژی مدون آموزشی
ـ قوانین و ضوابط و مقررات آموزشی دانشگاه
ـ شرح وظایف و استانداردهای استاد ( مدرس ) مناسب و ترغیب در جهت ارتقاء کیفیت آموزشی.
 
واحد آموزش اساتید علاوه بر توانمندسازی اساتید، مسئولیت توانمندسازی کارشناسان آموزشی و دانشجویان استعداد درخشان را نیز به عهده داشته و بر اساس نتایج نیاز سنجی برنامه ریزی جهت برگزاری کارگاه های آموزشی جهت این گروه نیز از جمله وظایف این واحد میباشد.
کارگاه ها و دوره های  آموزشی جهت اساتیددر قالب بسته آموزشی در سه سطح عمومی،تخصصی و تکمیلی طراحی شده است و برنامه ها پس از تکمیل فرم نیازسنجی اعلام خواهد شد.
کارگاه های آموزشی جهت کارشناسان آموزشی و دانشجویان استعداد درخشان پس از تکمیل فرم نیازسنجی اعلام خواهد شد.
برنامه زمانبدی کارگاه ها حداقل دو هفته قبل از هر کارگاه به تفکیک موضوع، مدرس (مدرسین)، طول دوره و گروه هدف در سامانه کارگاه های آموزشی مرکز مطالعات دانشگاه به آدرس http://workshop.gums.ac.ir قرار میگیرد و علاقمندان به شرکت در هر یک از کارگاه ها می توانند با مراجعه به سایت مذکور در کارگاه مورد نظر ثبت نام نمایند . بدیهی است گواهی شرکت در کارگاه منوط به ثبت نام در سامانه مذکور بوده و شرکت کنندگان باید جهت شرکت در کارگاه حتما در سامانه ثبت نام نمایند. محتوای آموزشی کارگاه های حضوری شامل اسلایدها، فایل های Pdf و سایر مواد آموزشی توسط این سامانه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.
کارگاه های مجازی از طریق LMS دانشگاه به آدرس http://lms.gums.ac.ir و یا از طریق سامانه وبینار دانشگاه به آدرس http://webinar.gums.ac.ir اجرا می شود و بصورت دوره های یک تا دو هفته ای برگزار می شود.
 
تاریخ آخرین به روزرسانی : 1397/09/06
 
     
 
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   1  دیروز:   0  کل مراجعات:   1302