چهارشنبه 26 دی 1397
EN

 
 
فراخوان

فراخوان دوازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری

همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری یکی از رویدادهای مهم در آموزش علوم پزشکی است که هر ساله در روز بزرگداشت شهید مرتضی مطهری برگزار میگردد. دوازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری با محور"تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی" همزمان با بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی در تاریخ 11 لغایت 13 اردیبهشت 98 در مرکز همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار خواهد شد. لذا از تمامی اعضای هیئت علمی و کارشناسان آموزشی و دانشجویان درخواست می­گردد جهت نوشتار و تکمیل فرآیندهای آموزشی خویش درحیطه­ های جشنواره آموزشی شهید مطهری اقدامات لازم را انجام دهند و فرآیندهای خود را از طریق سامانه  sana.gums.ac.ir ارسال نمایند.

مهلت ارسال فرآیندهای آموزشی 97/08/18 خواهد بود. در صورت بروز هر گونه مشکل، با سرکار خانم میرحجتی به شماره تلفن 33328845 داخلی 313 تماس حاصل فرمایید.

حیطه های نهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری:

1- تدوین و بازنگری برنامه های آموزشی
2- یاددهی و یادگیری
3- ارزشیابی آموزشی ( دانشجو، هیئت علمی و برنامه)
4- مدیریت و رهبری آموزشی
5- یادگیری الکترونیکی
6- طراحی و تولید محصولات آموزشی

 پیش نویس فرم ارسال فرآیند دوازدهمین جشنواره شهید مطهری

جدول زمانبندی دوازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری

 
 
 
لازم به ذکر است فرآیندهایی مورد بررسی قرار می گیرند که فرم تائید دانشکده/مرکز آموزش درمانی/معاونت مربوطه همراه با سایر مستندات در سامانه http://sana.gums.ac.ir بارگذاری شده باشد.


ضمناً با توجه به اهمیت موضوع مستند سازی فعالیت ها و ارتقاء و توسعه فرآیندهای جاری آموزشی، مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی در خصوص مشاوره و همکاری در مورد شیوه اجرای فرآیندها و مسایل مربوطه آماده همکاری می باشد.

 
تاریخ آخرین به روزرسانی : 1397/08/19
 
     
 
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   1  دیروز:   0  کل مراجعات:   1326