دوشنبه 2 مهر 1397
تاریخ 1396/07/08     تعداد دفعات مشاهده 470 بار     ساعت 00:07:59     گروه خبري اخبار بیمارستان شهیدبهشتی آستارا

دکتر علی اکبر اله خواه-سرپرست بیمارستان شهید دکتر بهشتی آستارا در پیامی فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفتند
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر بهشتی آستارا؛ دکتر علی اکبر اله خواه-سرپرست بیمارستان شهید دکتر بهشتی آستارا در پیامی فرا رسیدن تاسوعا و عاشورا را به تمام عاشقان آن حضرت تسلیت گفت.
متن پیام بدین شرح است :

وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنَا
آری بار دیگر غرور آزادگان جهان و سرافکندگی اصحاب زر و زور و تزویر فرا رسید. عاشورا فرا رسید تا بدانیم تشخیص حق و باطل بسیار سخت خواهد بود اگر رهبری نداشته باشیم که به منبع فیض الهی متصل باشد.
ماهى که امام مسلمین، راه مبارزه با ستمکاران تاریخ را به ما آموخت، راهى که باید مشت گره کرده آزادی خواهان و استقلال طلبان و حق گویان بر تانکها و مسلسلها و جنود ابلیس غلبه کند و کلمه حق، باطل را محو نماید .
غم و اندوه شهادت امام حسین (ع) را پایانی نیست و تنها تسکین دل آزادگان جهان درس گرفتن از غروب غمگین عاشورا و پایمردی در راه عزت و شرف است باشد که با تبعیت از قرآن وپیروی امام حسین (ع) راه سعادت را طی کنیم.
اینجانب تعزیت و تسلیت عرض می نمایم فرا رسیدن ایام خونبار نهضت حسینی را و رجاء واثق دارم مسئولان ، هیئات مذهبی و مدیران دلسوز فرهنگی، فتاوا و رهنمودهای مقام معظم رهبری و مراجع معظم تقلید را در اقامه سنن عاشورایی نصب‌العین خود قرار دهند تا انشاءالله همچنان شاهد گسترش این فرهنگ غنی و متعالی در میان جان‌های شیفته‌ی پیام کربلا، در سراسر جهان باشیم
دکتر علی اکبر اله خواه
سرپرست بیمارستان شهید دکتر بهشتی آستارا

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :