سه شنبه 29 خرداد 1397
تاریخ 1396/06/17     تعداد دفعات مشاهده 438 بار     ساعت 19:28:04     گروه خبري اخبار بیمارستان شهیدبهشتی آستارا

دکتر علی اکبر اله خواه - سرپرست بیمارستان شهید دکتر بهشتی آستارا با صدور پیامی، عید سعید غدیرخم را به مقام معظم رهبری، ملت ایران ،مردم شریف شهرستان آستارا و همکاران محترم تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر بهشتی آستارا؛ دکتر علی اکبر اله خواه – سرپرست بیمارستان شهید دکتر بهشتی آستارا با صدور پیامی، عید سعید غدیرخم را تبریک گفتند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«فرارسیدن عید سعید غدیرخم، عید امامت و ولایت علوی، چراغ هدایت و روشنایی بخش زندگی بشری را به مقام معظم رهبری، هموطنان گرامی ، مردم شریف شهرستان آستارا و همکاران محترم بیمارستان تبریک عرض می کنم.

غدیرخم، نقطه عطف ژرف اندیشی پیامبر خاتم (ص) برای قوام جامعه نوپا و نهال دیانتی بود که جامعه مسلمان آن روز را دعوت به عقلانیت، اعتدال و پویایی کرد. روز غدیر، راه رسیدن به سعادت و تکمیل دین و چگونه زیستن را معنا داد.

بی تردید واقعه غدیرخم، آغازی دیگر برای نوشیدن از چشمه زلال راستی، پاکدستی و انسانیت است که درست پس از مناسک حج، عیار تهذیب نفس سنجیده شد.

امید دارم همگان با درک صحیح از این واقعه عظیم، علی وار فکر و عمل کنند، چراکه هیچ سرمایه ای بالاتر از زندگی در مکتب امیرمومنان (ع) وجود ندارد.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :