شنبه 29 دی 1397
EN
تاریخ 1394/12/04     تعداد دفعات مشاهده 1210 بار     ساعت 10:17:21     گروه خبري اخبار بیمارستان امیرالمومنین

به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) وتکریم.........

به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و تکریم مقام ارزشمند پرستار،مراسم بزرگداشتی با حضور مدیران،پزشکان،پرسنل پرستاری و پشتیانی مرکز در   مرکز آموزشی و درمانی امیرالمومنین(ع) برگزار گردید.

در این مراسم در ابتدا جناب آقای دکتر صبوری نژاد ریاست محترم بیمارستان ضمن خوش آمد گویی به مدعوین و میلاد حضرت زینب(س)،درباره اهمیت جایگاه حرفه ای پرستاری،و همچنین نقش پرستاران در روند درمان بیماران و اینکه خدمت به بیماران و مردم نیازمند از بالاترین توفیق هایی است که نصیب پرستاران گردیده است،سخنانی را ایراد نمودند. ایشان در پایان از زحمات پرستاران تشکر نموده و برای و آرزوی توفیق و ثواب اخروی نمودند.

در ادامه مراسم،خانم رضایی رئیس خدمات پرستاری مرکز نیز ضمن خوش آمد گویی به حضار و تبریک ایام و اهمیت گرامیداشت این روز و نیز میلاد حضرت زینب (س) اسوه صبر و درایت و روز پرستار ،در خصوص جایگاه پرستاران در نظام سلامت و ارزش ومقام پرستار سخنانی را ایراد نمودند.

همچنین سرکار خانم فیروز آبادی نیز در این مراسم از مقام بالای پرستاران تجلیل به عمل آورده و ضمن تشکر از زحمات پرستاران ،مسائل روانشناختی حال حاضر جامعه را ایراد نمودند.

در پایان مراسم از پرستاران نمونه و عملکرد برتر مرکز و نیز افراد برگزیده در زمینه حجاب برتر با اهدای لوح تقدیر و یک جلد کتاب نفیس قدردانی به عمل آمد. از کلیه شرکت کنندگان در جشن نیز پذیرایی به عمل آمد.


نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :