یکشنبه 28 آبان 1396
تاریخ 1396/04/20         ساعت 15:54:15     گروه خبري نهاد

حجت الاسلام والمسلمین چهری:اگر معاونت درمان موفق باشد همه ما به موفقیت رسیده ایم
دیدار صمیمانه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان حجت الاسلام والمسلمین چهری و همکاران دفتر نهاد با دکتر آشوبی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در روز سه شنبه 20 تیر 95 برگزار گردید.
حجت الاسلام والمسلمین چهری در این دیدار ضمن تبریک انتصاب دکتر آشوبی به سمت معاونت درمان ابراز امیدواری کرد که این پست جدید همچون گذشته موفقیت ایشان و مجموعه تحت مدیریت ایشان را به دنبال داشته باشد.
چهری در ادامه افزود: بنده در جلسه هیئت رئیسه از سیاست های اصلی نهاد را پیشرفت معاونت درمان دانستم، اگر این معاونت موفق باشد همه ما به موفقیت رسیده ایم
وی همچنین گفت: ما گزارش عملکرد فعالیت های دانشگاه در مسجد پورسینا را به تهران فرستادیم و آنها تکثر فعالیت ها در مسجد یک بیمارستان را حیرت انگیز قلمداد کردند. جالب است بدانید که این گزارش قرار شد که به دست رهبر معظم انقلاب هم برسد. از دیگر بازخوردهای مثبت این فعالیت در مسجد بیمارستان پورسینا این بود که قرارگاه سازندگی قرب کوثر از ساخت مسجدهای در دیگر بیمارستان های استان در صورت تمایل علوم پزشکی خبر داد.
حجت الاسلام چهری در پایان صحبت های خود، پرداخت مطالبات و کارانه برخی کارمندان را از دکتر آشوبی خواستار شد.
دکتر آشوبی ضمن خوش آمدگویی و تشکر جهت این دیدار از جانب دفتر نهاد، به انتقاد از وضعیت برخی بیمارستان ها پرداخت و گفت: این بسیار برای من جای تاسف دارد که برخی بیمارستان ها از رتبه 1   به رتبه 2 درجه کیفی رسیده اند البته امروز به من خبر دادند که خوشبختانه بیمارستان 17 شهریور به درجه 1 از سطح کیفی رسیده است، متاسفانه بیمارستان هایی نظیر حشمت، پورسینا و انزلی هم از لحاظ کیفی درجه 2 هستند که تلاش ما ارتقاءکیفیت این بیمارستان هاست.
لازم به ذکر است که دکتر آشوبی به تازگی طی حکمی از جانب دکتر یوسف زاده به سمت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد.