متن کامل خبر
تاریخ 1398/04/23     تعداد دفعات مشاهده 1133 بار     ساعت 14:27:37     گروه خبری اخبار روابط عمومی دانشگاه

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان: برای بهبود وضعیت سلامت مردم از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود استفاده خواهم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ دکتر ارسلان سالاری- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در جلسه شورای دانشگاه، ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا (ع)  گفت: برای بهبود وضعیت سلامت گیلان از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل موجود استفاده خواهم کرد، در این راستا تشکیل شورای سیاست گذاری در دانشگاه با حضور اساتید صاحب نظر و پیشکسوت از اولویت ها خواهد بود.

وی بر انجام بازدیدهای منظم و دوره ای معاونان و مدیران دانشگاه تاکید کرد و خواستار برنامه ریزی لازم، برای شناسایی، رفع مسایل و معضلات سلامت در گیلان به ویژه کاهش زمان انتظار خدمات برای بیمارانی شد که در صف طولانی دریافت خدمت قرار گرفته اند.

دکتر سالاری، تصریح کرد: دست یاری ما به سوی تمامی دوست داران حوزه سلامت گیلان دراز است، چرا که اعتقاد راسخ داریم، یک شخص، یک فکر و یک مغز به تنهایی نمی تواند، همه مسایل این حوزه را حل نماید.

وی با بیان این که مردم باید بتوانند بی واسطه، با خادمان خود در دانشگاه در ارتباط باشند، خواستار برگزاری ملاقات های هفتگی در تمامی معاونت های دانشگاه شد.

حجت الاسلام و المسلمین علی اسماعیلی- مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا (ع) و تقارن آن با جلسه شورای دانشگاه، گفت: از زحمات و تلاش های زیاد دکتر شاهرخ یوسف زاده در دوران مسوولیت وی در این دانشگاه تشکر می کنم و برای دکتر سالاری که در نظام مقدس جمهوری اسلامی، عرصه جدید خدمت، برایش فراهم شده است، تبریک گفته و برای ایشان در این جایگاه خطیر آرزوی موفقیت دارم.

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تصریح کرد: زیر ساخت ها و امکاناتی که همه مسوولان گذشته دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ایجاد آن سهیم بوده اند، نباید با غرض ورزی بی جا و کودکانه مورد هجمه قرار گیرد و مسیر ارایه خدمت به مردم دچار چالش شود.

وی با بیان حدیثی از امام هشتم(ع)، ادامه داد: انتقاد بجا و سازنده با ارایه راهکارهای مناسب باعث تقویت هر نظام و سیستمی خواهد شد، اما اگر انتقادات با غرض ورزی و وسوسه های شیطانی همراه باشد، مسیر حرکت و ارایه خدمت به مردم دچار خدشه خواهد شد، پس همه باید مراقب رفتار خود باشیم تا در مسیر صراط مستقیم حرکت کنیم، تا هم خشنودی خداوند متعال و هم رضایتمندی مردم را در پی داشته باشیم.ع/د

لطفا برای جستجو در سایت عبارت مورد نظر را جستجو نمایید.

   
Close