متن کامل خبر
تاریخ 1398/04/21     تعداد دفعات مشاهده 603 بار     ساعت 08:56:51     گروه خبری اخبار روابط عمومی دانشگاه

حادثه واژگونی مینی‌بوس در جاده امام زاده ابراهیم شفت، 22 مصدوم و 2 فوتی برجای گذاشت. سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان تسریع در روند رسیدگی به درمان مصدومین را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا )؛ در حادثه واژگونی مینی‌بوس در جاده امام زاده ابراهیم شفت که روز پنجشنبه ساعت 19:17  در جاده امام زاده ابراهیم شفت روی داد، 22 نفر مصدوم شدند و یک نفر در دم جان باخت. 

در این حادثه هفت دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل  اعزام شد. در این راستا ۱۹ نفر در بیمارستان  پورسینای رشت، 2 نفر در بیمارستان فومن و یک نفر در بیمارستان شفت پذیرش شدند که یک نفر پس از انتقال به بیمارستان شفت درگذشت.

 در حال حاضر  6 نفر از مصدومین  بستری در بیمارستان پورسینا پس از مداوا ترخیص و 3 نفر نیز با رضایت خانواده از بیمارستان مرخص شدند. در حال حاضر، ۱۱ مصدوم دیگر در بیمارستان پورسینا تحت نظر بوده و تحت مداوا هستند. 

2مصدوم بستری در بیمارستان فومن نیز پس از مداوا از بیمارستان مرخص شده اند.

دکتر ارسلان سالاری- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن حضور در بیمارستان پورسینا و ارزیابی روند خدمات رسانی به مصدومین حادثه،  تسریع در روند رسیدگی به درمان مصدومین را مورد تاکید قرار داد./ن 

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :

لطفا برای جستجو در سایت عبارت مورد نظر را جستجو نمایید.

   
Close