متن کامل خبر
تاریخ 1399/04/10     تعداد دفعات مشاهده 99 بار     ساعت 08:01:01     گروه خبری اخبار روابط عمومی دانشگاه

زیر ساخت ها، چالش ها و مسایل آموزشی دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت با حضور معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا)؛ صبح امروز نشست هم اندیشی معاون آموزشی دانشگاه و مسولان دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت با هدف بررسی چالش ها و مسایل آموزشی برگزار شد.

در این نشست دکتر بهرام نادری نبی، معاون آموزشی دانشگاه ضمن اعلام حمایت همه جانبه از دانشکده پرستاری مامایی رشت در اجرای برنامه ها و ایده های نوآورانه در تحقق اهداف دانشگاه، خواستار تشکیل کار گروه های تخصصی به منظور برنامه ریزی جهت رفع چالش های مطرح شده  در دانشکده شد.  

دکتر نادری نبی در ادامه ضرورت تدوین برنامه عملیاتی جهت پیاده سازی بسته های تحول و نوآوری در دانشکده را  تاکید و ابراز امیدواری کرد که با همکاری اعضای هیات علمی دانشکده، شاهد توسعه هر چه بیشتر و ارتقای فعالیت های آموزشی در دانشکده باشیم. 

دکتر ادیب - رییس دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت ، نقاط قوت و فرصت های دانشکده و همچنین نقاط ضعف و تهدید های موجود را در راه تحقق اهداف دانشکده برشمرد و خواستار همکاری و همدلی همه ی اعضای هیات علمی و نیز حمایت مسوولین  دانشگاه را جهت برطرف نمودن چالش های موجود برای پیشبرد اهداف آموزشی دانشکده شد. 

رییس دانشکده با اشاره  به اینکه استان گیلان نیازمند رشته کارشناسی سالمندی است ادامه داد: گیلان سالمندترین استان کشور است که نیازمند رشته مقطع کارشناس سالمندی است که توجه ویژه مسوولان دانشگاه را می طلبد. 

در ادامه این نشست از اعضای هیات علمی که در دوران ویروس کرونا حضور  فعال داشتند، با اهدای لوح تقدیر  از طرف رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان قدردانی شد./ای

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :

لطفا برای جستجو در سایت عبارت مورد نظر را جستجو نمایید.

   
Close