چهارشنبه 24 مرداد 1397
سامانه ها
 

 

 
 
 
  تحول نظام سلامت
 
 
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   74  دیروز:   72  کل مراجعات:   72009
 
 
 
اخبار بيمارستان 22 آبان
برنامه هفتگی درمانگاه تخصصی بیمارستان22آبان
09:02:49 1397/05/24
باطلاع عموم مراجعین محترم بیمارستان می رساند بجهت سهولت در امر اطلاع از حضور پزشکان متخصص در کلینیک تخصصی بیمارستان، لیست برنامه هفتگی درمانگاه برای شما مراجعین در ذیل قابل مشاهده می باشد .
دفتر آموزش بیمارستان برگزار می نماید
07:18:47 1397/05/24
باطلاع همکاران محترم اداری- حفاظت فیزیکی- تاسیسات و پاراکلینیکی می رساند سمیناری آموزشی تحت عنوان کنترل عفونت و بهداشت محیط در روزهای شنبه و یکشنبه 27 و 28 مرداد ماه امسال از ساعت 8 الی 12 در سالن اجتماعات بیمارستان 22آبان برگزار میگردد.حضور همکاران محترم برای سمینار فوق الزامی می باشد.
اطلاعیه مهم آموزشی
07:10:56 1397/05/24
بدینوسیله به اطلاع همکاران محترم می رساند که منابع انسانی اداره آموزش و توسعه دانشگاه در نظر دارد دوره آموزشی قانون توسعه ششم کشور را به صورت مجازی برگزار نماید. این آزمون برای همکاران دارای مدرک کارشناسی و بالاتر در دو مرحله پیش آزمون و آزمون نهایی برگزار می گردد. پیش آزمون در تاریخ ۲۸ لغایت ۳۰ مرداد سال جاری از ساعت ۱۶ الی ۲۳ در سامانه کارمند شامل ۳۰ سوال با فرصت زمان ۲۰ دقیقه ای انجام میگردد. لازم به ذکر است که نمره پیش آزمون تاثیری در قبولی افراد ندارد، اما چنانچه افراد در پیش آزمون شرکت نکنند مجوز لازم برای امتحان اصلی را نخواهند داشت. #تاریخهای امتحان ۱- پیش آزمون ۲۸ لغایت ۳۰ مرداد از ساعت ۱۶ الی ۲۳ ۲- بارگزاری جزوه آموزشی در سایت دانشگاه/ معاونت توسعه مدیریت و منابع/ اداره آموزش و توسعه- شنبه ۳ شهریور۹۷ ۳- آزمون اصلی ۲۵ لغایت ۲۶ شهریور از ساعت ۱۶ الی ۲۳ روابط عمومی بیمارستان۲۲آبان
سالروز ازدواج آسمانی دو معصوم مبارکباد
09:31:38 1397/05/22
عاقد: خدا شاهد: رسول خدا (ص) دفتر: لوح محفوظ مکان: عرش عروس: کوثر داماد: حیدر سالروز پیوند گل باغ نبوی با امیرالمؤمنین مولا علی، تبریک و تهنیت باد
صعود بر بام ایران
08:29:54 1397/05/22
ضمن تبریک به سرکار خانم نگار اسمعیل زاده پرسنل محترم هوشبری بیمارستان ۲۲ آبان لاهیجان بجهت صعود بر سکوی افتخار طبیعت ایران دماوند در تاریخ ۹۷/۵/۱۸
السلام علیک یا جواد الائمه
07:42:42 1397/05/20
قالَ الجواد علیه السلام : أفْضَلُ الْعِبادَةِ الاْ خْلاصُ امام جواد(ع): با فضیلت ترین و ارزشمندترین عبادت ها آن است که خالص و بدون ریا باشد.
برگزاری اولین همایش تخصصی روابط عمومی در حوزه سلامت
07:50:50 1397/05/18
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک – رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این همایش ضمن تبریک روز خبرنگار، از فعالان عرصه رسانه و روابط عمومی به عنوان سنگربانان بی سنگر یاد کرد و اظهار داشت؛ در حال حاضر ، شکل گیری خبر ، سرعت انتشار و گستره ای که یک خبر در بر می گیرد با گذشته بسیار متفاوت است و اثری که امروزه رسانه در مهارت های ارتباطی دارد در هیچ دوره ای از تاریخ بشریت وجود نداشته است. وی یادآور شد : ویژگی های عصر نوین، سطح انتظار از کارکنان عرصه رسانه و روابط عمومی را بالا برده و شاغلین این حوزه باید از مهارت های ویژه ای در زمینه تحلیل، دسته بندی ، استخراج ، جهت دهی و هدفمند کردن اخبار داشته باشند .
سلام بر دحوالارض
07:41:31 1397/05/17
به فرموده امیرالمؤمنین(ع) نخستین رحمتی که از آسمان به زمین نازل شد، در بیست وپنجم ذی القعده بود و برای آن اعمالی چون «روزه»، «نماز» و «شب‌زنده‌داری» توصیه شده است. «دحو الارض» مطابق با بیست و پنجم ماه ذی‌القعده، روزی است که خداوند با نظر به کره زمین، به جهان خاکی حیات بخشید، از این روز، بخش‌هایی از کره زمین ـ که سراسر از آب بود ـ شروع به خشک شدن کرد تا کم کم به شکل یک چهارم خشکی‌های امروزی درآمد. مطابق روایات، اولین نقطه ای که از زیر آب سر برآورد، مکان کعبه شریف و بیت الله الحرام بود. «دَحو» به معنای گسترش است و برخی نیز آن را به معنای تکان دادن چیزی از محلِ اصلی اش تفسیر کرده‌اند، منظور از «دحوالارض» (گسترده شدن زمین) این است که در آغاز، تمام سطح زمین را آب‌های حاصل از باران های سیلابیِ نخستین فراگرفته بود، این آب‌ها، به تدریج در گودال‌های زمین جای گرفتند و خشکی‌ها از زیر آب سر برآوردند و روز به روز گسترده‌تر شدند. از سوی دیگر، زمین در آغاز به صورت پستی‌ها و بلندی‌ها یا شیب‌های تند و غیرقابل سکونت بود، بعدها باران‌های سیلابی مداوم باریدند، ارتفاعات زمین را شستند و دره‌ها گستردند، اندک اندک زمین‌هایِ مسطح و قابل استفاده برای زندگی انسان، کشت و زرع پدید آمد، مجموع این گسترده شدن، «دحو الارض» نام‌گذاری می‌شود.
 
     
دسترسی سریع
 
 
تاریخ آخرین به روزرسانی : 1397/05/17